a
Dzisiaj jest: Sobota, 19 maj 2012 14:32   Imieniny: Piotra, Kryspina
Mapa serwisu | Kontakt | BIP
Strona główna top
Katalog online
Wyszukiwarka zaawansowana
Jak szukać skutecznie?
Wielkość liter: 1 2 3 4 5  zmniejsz litery  powiększ litery  

Anioły współczesności

Data dodania: 2009-09-04

      Nie takich wizerunków aniołów spodziewali się uczestnicy wernisażu fotografii Justyny Komar „Anioły”, w Galerii GAWRA MiPBP w Raciborzu. Anioły w obiektywie autorki to anioły współczesności, pozbawione skrzydeł, białej szaty czy też aureoli. Są zaskoczeniem dla widzów.
      Jak twierdzi fotografka nie interesuje jej świadome naśladownictwo czy podążanie za powszechnymi trendami. Inspiracji szuka wewnątrz siebie i w najbliższym otoczeniu. Interpretację swoich prac w zupełności pozostawia odbiorcy, niczego nie sugerując.
      Otwarcie wystawy miało miejsce 4 września br. i zostało poprzedzone prezentacją multimedialną : „Kilka słów o kompozycji i estetyce w fotografii”. Justyna Komar wyjaśniała zgromadzonym na co należy zwrócić uwagę podczas fotografowania aby zdjęcia miały właściwą formę, barwę czy też światło.
       Wystawę można oglądać do 21 września. Zapraszamy.






powrót  góra   


lewa

Galeria zdjęć

lewa

Anioły Justyny Komar
Realizacja: Marcom InteractiveKatalog on-line | Galerie zdjęć | Zapytaj bibliotekarza | Mapa serwisu stopka