zaloguj się
Znajdź książkę, muzykę, film...
Treść strony
Tytuł
Autor
na stronie w katalogu

Pracownicy

 

Nazwisko i imię

Dział / Stanowisko

Kontakt
Szczygielska Małgorzata Dyrektor

tel. 32 415 37 24, 515 276 370
m.szczygielska@biblrac.com.pl

Andryszczak Beata   Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa tel. 32 415 44 49
b.andryszczak@biblrac.com.pl
Bedrunka Ewa

Filia Publiczno - Szkolna nr 10 Markowice - kierownik                 

tel. 32 415 61 68
e.bedrunka@biblrac.com.pl

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 35 88

Borkowska Liliana Filia Nr 2 Ostróg tel. 32 415 84 86
l.borkowska@biblrac.com.pl
Budnik Justyna Wypożyczalnia Główna  tel. 32 415 37-24 wew. 27
j.budnik@biblrac.com.pl
 
Buszka Kamila Kierownik Administracyjny

tel. 32 415 37 24
k.buszka@biblrac.com.pl

Frohs Monika Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa

tel. 32 415 44 49
m.frohs@biblrac.com.pl

Hałacz Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.halacz@biblrac.com.pl

Jabrzyk-Sztuka Dominika Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 35 88
d.sztuka@biblrac.com.pl

Karpińska Dominika  Filia nr 1 Studzienna - kierownik kom. 501 572 397
d.karpinska@biblrac.com.pl
Dział Promocji tel. 32 415 37 24
Kawalec Grzegorz Dział Promocji

tel. 32 415 37 24
g.kawalec@biblrac.com.pl

Kilanowska Janina    Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 35 88
j.kilanowska@biblrac.com.pl

Kolanowska Gabriela Filia nr 9 Brzezie - kierownik

tel. 32 415 68 78
g.kolanowska@biblrac.com.pl

Wypożyczalnia Główna / Mediateka tel. 32 415 37 24 wew. 27
Komarek Krystyna

Wypożyczalnia Główna - kierownik

Mediateka - p/o kierownika

tel. 32 415 37-24 wew. 27
k.komarek@biblrac.com.pl
Koniecka Elżbieta Filia Publiczno - Szkolna nr 8 tel. 32 419 04 93
e.koniecka@biblrac.com.pl
Kornak Teresa Wypożyczalnia Główna / Mediateka  tel. 32 415 37 24 wew. 27
t.kornak@biblrac.com.pl
Lauko Katarzyna Wypożyczalnia Główna / Mediateka tel. 32 415 37 24 wew. 27
k.lauko@biblrac.com.pl
Machowska Maria Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - kierownik  tel. 32 415 37 24 wew. 24
m.machowska@biblrac.com.pl
Michalczyk Małgorzata Instruktor tel. 32 415 37 24 wew. 24
m.michalczyk@biblrac.com.pl
Mróz Marzena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA - kierownik tel. 32 415 35 88
m.mroz@biblrac.com.pl
Nieborowska Sonia Filia nr 4 Szpital Rejonowy - kierownik tel. 32 755 50 62
s.nieborowska@biblrac.com.pl
Paszek Weronika Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa - kierownik tel. 32 415 44 49
w.paszek@biblrac.com.pl
Piszczan Barbara Specjalista ds kadrowo-płacowych  tel. 32 415 37 24 wew. 25
b.piszczan@biblrac.com.pl
Pordzik-Paskuda Magdalena          Dział Promocji - kierownik tel. 32 415 37 24
m.pordzik@biblrac.com.pl
Rogowska Natalia Wypożyczalnia Główna tel. 32 415 37 24
n.rogowska@biblrac.com.pl
Rubin Grażyna Główna Księgowa tel. 32 415 37 24 wew. 25
g.rubin@biblrac.com.pl
Rzeszowska Wiesława Filia Publiczno - Szkolna nr 8 - kierownik tel. 32 419 04 93
w.rzeszowska@biblrac.com.pl
Sienkiewicz Jolanta Filia nr 2 Ostróg - kierownik tel. 32 415 84 86
j.sienkiewicz@biblrac.com.pl
Strojny Anna

Filia Publiczno-Szkolna Nr 5 Płonia - kierownik

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 417 12 53

tel. 32 415 35 88
a.strojny@biblrac.com.pl

Sicińska-Hajska Eliza

Filia Publiczno-Szkolna Nr 3 Ocice - kierownik

tel. 32 41576 39

e.sicinska@biblrac.com.pl

Świderski Krzysztof Informatyk k.swiderski@biblrac.com.pl

 

Jak mogę...
wybierz stronę
zapisać się do biblioteki?
zamówić/ zarezerwować książkę?
przedłużyć termin zwrotu?
Kalendarz
pon
23
paź
Klub czytających rodziców
kategoria: Inne
data: 23.10.2017
godz.: 13:00
miejsce: Filia nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
wto
24
paź
Hrabal. Jaki był naprawdę? – konferencja naukowa
kategoria: Hrabal 2017
data: 24.10.2017
godz.: 11:00
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
pią
27
paź
V Powiatowy Konkurs Pięknego Pisania
kategoria: Konkursy plastyczne
data: 27.10.2017
godz.: 09:00
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Zaproponuj tytuł
tytuł*:
autor*:
e-mail*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij piłke.
Zapytaj bibliotekarza
imię i nazwisko*:
e-mail*:
treść zapytania*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij piłke.
Sonda
Czy chciałbyś korzystać z oferty firmy Legimi na takich zasadach jak z IBUK Libra??
TAK
NIE
Portal http://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij