Spotkanie autorskie z Danielem Odija
Data dodania: 2010-03-18
17 marca w bibliotece, przy ul. Kasprowicza 12 miłośnicy dobrej współczesnej prozy, mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Danielem Odija.
Autor takich książek jak „Ulica”, „Tartak” czy „Księga umarłych” należy do jednego z najbardziej obiecujących prozaików młodego pokolenia.
Jego książki są chętnie czytane zarówno przez młodszych jak i starszych czytelników, co przełożyło się na frekwencję tego spotkania.
Uczestnicy z uwagą słuchali gościa, który w ciekawy sposób opowiadał o początkach swojej twórczości, skąd czerpie pomysły na fabułę powieści i jakie przygody go w związku z tym spotykały. Czytał również krótkie fragmenty swoich opowiadań, które rozbawiły publiczność.
Na zakończenie autor odpowiadał na liczne pytania jakie padały ze strony widowni oraz składał chętnym autografy.
Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa przy Wypożyczalni Głównej od 2003 roku .
|