zaloguj się bip Szukaj
Zamknij
Vyhledejte knihu, hudbu, film...

[PL]Pracownicy

[PL]

 

Nazwisko i imię

Dział / Stanowisko

Kontakt
Szczygielska Małgorzata Dyrektor

tel. 32 415 37 24, 515 276 370
m.szczygielska@biblrac.pl

Andryszczak Beata  

Wypożyczalnia Główna

Filia Publiczno-Szkolna nr 8

tel. 32 415 37 24, wew. 29
b.andryszczak@biblrac.pl
Bedrunka Ewa

Filia Publiczno - Szkolna nr 10 Markowice - kierownik                 

tel. 32 415 61 68
e.bedrunka@biblrac.pl

Filia nr 2 Ostróg

tel. 32 415 84 86

Florek Ewa Wypożyczalnia główna

tel. 32 415 37 24 wew. 27
e.florek@biblrac.pl

Janicka Ewelina Specjalista d/s kadr i płac

el. 32 415 37 24 wew. 25
e.janicka@biblrac.pl

Kawalec-Buszka Kamila Kierownik Administracyjny/ inspektor ochrony danych osobowych

tel. 32 415 37 24 wew. 22
k.buszka@biblrac.pl

Karpińska Dominika Filia Publiczno-Szkolna nr 8 tel. 32 415 37 24 wew. 27
d.karpinska@biblrac.pl
Dział Promocji tel. 32 415 37 24 wew. 23
 Komarnicka Liliana Filia nr 4 Szpital - kierownik  tel. 32 755 50 62
l.borkowska@biblrac.pl
Eureka - Wypożyczalnia dla dzieci i Młodzieży  tel. 32 415 84 86
Kornak Teresa Wypożyczalnia Główna tel. 32 415 37 24 wew. 27
t.kornak@biblrac.pl
Lauko Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.lauko@biblrac.pl
Leśniak Aleksandra

Wypożyczalnia Główna

Filia nr 4 Szpital

tel. 32 2 415 37 24 wew. 27
a.lesniak@biblrac.pl

Machowska Maria Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów tel. 32 415 37 24 wew. 24
m.machowska@biblrac.pl
Michalczyk Małgorzata Instruktor tel. 32 415 37 24 wew. 28
m.michalczyk@biblrac.pl
Michalak Paulina Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice - kierownik

tel. 32 415 76 39
p.michalak@biblrac.pl

Mróz Marzena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA - kierownik tel. 32 415 37 24 wew. 26
m.mroz@biblrac.pl
Plis-Grochowicz Bożena Filia nr 9 Brzezie - kierownik tel. 32 415 68 78
b.plisgrochowicz@biblrac.pl
Pordzik-Paskuda Magdalena          Dział Promocji - kierownik tel. 32 415 37 24, wew. 23
m.pordzik@biblrac.pl
Richter Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - kierownik

tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.richter@biblrac.pl

Rogowska Natalia Filia nr 2 Ostróg - kierownik tel. 32 415 84 86
n.rogowska@biblrac.pl
Rubin Grażyna Główna Księgowa tel. 32 415 37 24 wew. 25
g.rubin@biblrac.pl
Rzytki Katarzyna Wypożyczalnia Główna - kierownik

tel. 32 419 04 93
k.rzytki@biblrac.pl

Salomon Adam Wypożyczalnia Główna tel. 32 415 37 24, wew. 29
a.salomon@biblrac.pl
Sienkiewicz Jolanta Filia nr 2 Ostróg tel. 32 415 84 86
j.sienkiewicz@biblrac.pl
Strojny Anna

Filia Publiczno-Szkolna Nr 5 Płonia - kierownik

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 417 12 53

tel. 32 415 37 24 wew. 26
a.strojny@biblrac.pl

Świderski Krzysztof Informatyk k.swiderski@biblrac.pl
Walczuch Marek Filia Publiczno-Szkolna nr 8 - kierownik

tel. 32 419 04 93

m.walczuch@biblrac.pl

Wieder Magdalena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 37 24 wew. 26

m.wieder@biblrac.pl

 

Filia nr 4 Szpital - kierownik
Jak mohu...
Vyberte stranu
přihlásit se do knihovny?
objednat/rezervovat knihu?
prodloužit termín vrácení?
[PL]przetwarzanie danych osobowych
Kalendář
so
02
bře
[PL]Ciuchowisko
Kategorie:
datum: 02.03.2024
hod.: 10:00
miejsce: Filia nr 2 Ostróg, Bielska 12
po
04
bře
[PL]English Conversation Club
Kategorie:
datum: 04.03.2024
hod.: 17:00
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
út
05
bře
[PL]Kawiarenka seniora
Kategorie: [PL]Spotkanie w bibliotece
datum: 05.03.2024
hod.: 11:00
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Zaproponuj tytuł
 
Pokud chcete vyslat zprávu, klikněte parasol.
Zapytaj bibliotekarza
 
Pokud chcete vyslat zprávu, klikněte motocykl.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij