![Natalia De Barbaro-[PL]Przejścia](https://www.biblrac.pl/okladki/xprzejscia_1778748716.jpg.pagespeed.ic.Qg7kU6Uhlc.jpg)
| Author: | Natalia De Barbaro |
| Translator: | |
| Publisher: | Agora |
| Year of publication: | 2026 |
| Serie: | |
| Species: | Psychologia, pedagogika |
| Book available at: | Filia Nr 2 Ostróg|Filia Nr 3 Ocice|Filia Nr 9 Brzezie |
NAJBARDZIEJ KOJĄCA I ZARAZEM NAJGŁĘBSZA KSIĄŻKA NATALII DE BARBARO, AUTORKI BESTSELLERÓW „CZUŁA PRZEWODNICZKA” I „PRZĘDZA”.
„Przejścia. Którędy do miłości?” nowa książka Natalii de Barbaro – mistrzyni czułego pisania, które porywa setki tysięcy kobiet – może sprawić, że w zupełnie nowy sposób spojrzymy na historię naszego rodu i wyniesionych z jego przeszłości przekazów. To opowieść o miłości rozumianej nie jako emocja czy relacja, lecz jako fundamentalne doświadczenie bycia w świecie, w którym jest dla nas miejsce.
Autorka prowadzi czytelniczkę przez pamięć osobistą i rodową, pokazując, że nawet w historiach naznaczonych stratą można odnaleźć ślady troski, dobra i odwagi.
To książka, która pomaga zobaczyć, że miłość – nienaruszalna – mieszka w samym centrum nas samych. [Opis wydawcy]