zaloguj się
Find book, music, movie...
Page content
Title
Author
on the page in catalogue
New items
See all »
Sheila Jeffries-[PL]Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
[PL]Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
Author:Sheila Jeffries
Translator:Joanna Nałęcz
Publisher:Amber
Year of publication:2016
Serie:
Species:
 
Book available at:Filia Nr 8
 
Description

[PL]

iąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego
Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafi ł zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafi a do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...
„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”
SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem [merli.pl]

How do I...
Choose page
Sing up to library?
Order/reserve a book?
Extend returing time?
[PL]przetwarzanie danych osobowych
Calendar
Wed
23
Sept
[PL]Biblioteczny Klub Filmowy
Category:
date: 23.09.2020
hr.: 18:00
Place: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Thu
24
Sept
[PL]Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży
Category: [PL]Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży
date: 24.09.2020
hr.: 16:00
Place: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Tue
06
Oct
[PL]Kurs komputerowy Internet 55+
Category: [PL]Internet 55+
date: 06.10.2020
hr.: 09:00
Place: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Zaproponuj tytuł
title*:
Author*:
e-mail*:
 
If you want to send message, click here motocykl.
Zapytaj bibliotekarza
Name*:
E-mail*:
Inquiry*:
 
If you want to send message, click here piłke.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij