zaloguj się
Find book, music, movie...
Page content
Title
Author
on the page in catalogue
New items
See all »
Sheila Jeffries-[PL]Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
[PL]Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
Author:Sheila Jeffries
Translator:Joanna Nałęcz
Publisher:Amber
Year of publication:2016
Serie:
Species:
 
Book available at:Filia Nr 8
 
Description

[PL]

iąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego
Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafi ł zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafi a do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...
„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”
SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem [merli.pl]

How do I...
Choose page
Sing up to library?
Order/reserve a book?
Extend returing time?
[PL]przetwarzanie danych osobowych
Calendar
Thu
19
Dec
[PL]Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd
Category: Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd
date: 19.12.2019
hr.: 09:30
Place: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Thu
19
Dec
[PL]Kolędowanie w Ocicach
Category:
date: 19.12.2019
hr.: 16:00
Place: Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
Thu
19
Dec
[PL]Dyskusyjny Klub Książki
Category:
date: 19.12.2019
hr.: 16:30
Place: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Zaproponuj tytuł
title*:
Author*:
e-mail*:
 
If you want to send message, click here parasol.
Zapytaj bibliotekarza
Name*:
E-mail*:
Inquiry*:
 
If you want to send message, click here parasol.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij