zaloguj się
Znajdź książkę, muzykę, film...
Treść strony
Tytuł
Autor
na stronie w katalogu

Pracownicy

 

Nazwisko i imię

Dział / Stanowisko

Kontakt
Szczygielska Małgorzata Dyrektor

tel. 32 415 37 24, 515 276 370
m.szczygielska@biblrac.pl

Andryszczak Beata   Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa tel. 32 415 44 49
b.andryszczak@biblrac.pl
Bedrunka Ewa

Filia Publiczno - Szkolna nr 10 Markowice - kierownik                 

tel. 32 415 61 68
e.bedrunka@biblrac.pl

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 35 88

Borkowska Liliana Filia Nr 2 Ostróg tel. 32 415 84 86
l.borkowska@biblrac.pl
Buszka Kamila Kierownik Administracyjny

tel. 32 415 37 24
k.buszka@biblrac.pl

Frohs Monika Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa

tel. 32 415 44 49
m.frohs@biblrac.pl

Karpińska Dominika  Filia nr 1 Studzienna - kierownik kom. 501 572 397
d.karpinska@biblrac.pl
Dział Promocji tel. 32 415 37 24
Kawalec Grzegorz Dział Promocji

tel. 32 415 37 24
g.kawalec@biblrac.pl

Kolanowska Gabriela Filia nr 9 Brzezie - kierownik

tel. 32 415 68 78
g.kolanowska@biblrac.pl

Wypożyczalnia Główna / Mediateka tel. 32 415 37 24 wew. 27
Komarek Krystyna

Wypożyczalnia Główna - kierownik

Mediateka - p/o kierownika

tel. 32 415 37-24 wew. 27
k.komarek@biblrac.pl
Kornak Teresa Wypożyczalnia Główna / Mediateka  tel. 32 415 37 24 wew. 27
t.kornak@biblrac.pl
Lauko Katarzyna Wypożyczalnia Główna / Mediateka tel. 32 415 37 24 wew. 27
k.lauko@biblrac.pl
Machowska Maria Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - kierownik  tel. 32 415 37 24 wew. 24
m.machowska@biblrac.pl
Michalczyk Małgorzata Instruktor tel. 32 415 37 24 wew. 24
m.michalczyk@biblrac.pl
Mróz Marzena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA - kierownik tel. 32 415 35 88
m.mroz@biblrac.pl
Nieborowska Sonia Filia nr 4 Szpital Rejonowy - kierownik tel. 32 755 50 62
s.nieborowska@biblrac.pl
Paszek Weronika Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa - kierownik tel. 32 415 44 49
w.paszek@biblrac.pl
Piszczan Barbara Specjalista ds kadrowo-płacowych  tel. 32 415 37 24 wew. 25
b.piszczan@biblrac.pl
Pordzik-Paskuda Magdalena          Dział Promocji - kierownik tel. 32 415 37 24
m.pordzik@biblrac.pl
Potyka Edyta Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice - kierownik

tel. 32 415 76 39
e.potyka@biblrac.pl

Richter Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.richter@biblrac.pl

Rogowska Natalia Wypożyczalnia Główna tel. 32 415 37 24
n.rogowska@biblrac.pl
Rubin Grażyna Główna Księgowa tel. 32 415 37 24 wew. 25
g.rubin@biblrac.pl
Salomon Adam Filia Publiczno-Szkolna nr 8 tel. 32 419 04 93
a.salomon@biblrac.pl
Sienkiewicz Jolanta Filia nr 2 Ostróg - kierownik tel. 32 415 84 86
j.sienkiewicz@biblrac.pl
Strojny Anna

Filia Publiczno-Szkolna Nr 5 Płonia - kierownik

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 417 12 53

tel. 32 415 35 88
a.strojny@biblrac.pl

Świderski Krzysztof Informatyk k.swiderski@biblrac.pl
Walczuch Marek Filia Publiczno-Szkolna nr 8

tel. 32 419 04 93

m.walczuch@biblrac.pl

Wieder Magdalena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 35 88

m.wieder@biblrac.pl

 

tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.halacz@biblrac.pl

Jak mogę...
wybierz stronę
informacje o przetwarzaniu danych osobowych
zapisać się do biblioteki?
zamówić/ zarezerwować książkę?
przedłużyć termin zwrotu?
Kalendarz
czw
20
wrz
Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym
kategoria: Konkursy wiedzy
data: 20.09.2018
godz.: 08:30
miejsce: Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa, Rynek 12
pią
21
wrz
Klub Gier Planszowych
kategoria: Inne dla młodzieży
data: 21.09.2018
godz.: 15:00
miejsce: Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa, Rynek 12
pią
21
wrz
ŚWIERSZCZYK - warsztaty dziennikarskie
kategoria: Warsztaty i kursy
data: 21.09.2018
godz.: 15:30
miejsce: Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
Zaproponuj tytuł
tytuł*:
autor*:
e-mail*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij parasol.
Zapytaj bibliotekarza
imię i nazwisko*:
e-mail*:
treść zapytania*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij motocykl.
Sonda
Czy chciałbyś korzystać z oferty firmy Legimi na takich zasadach jak z IBUK Libra??
TAK
NIE
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij