zaloguj się
Znajdź książkę, muzykę, film...
Treść strony
Tytuł
Autor
na stronie w katalogu
Najnowsze
Zobacz wszystkie »
Sheila Jeffries-Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
Autor:Sheila Jeffries
Tłumacz:Joanna Nałęcz
Wydawca:Amber
Rok wydania:2016
Seria:
Gatunek:Obyczajowe i psychologiczne
 
Książka dostępna w:Filia Nr 8
 
Opis

iąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego
Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafi ł zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafi a do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...
„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”
SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem [merli.pl]

Jak mogę...
wybierz stronę
zapisać się do biblioteki?
zamówić/ zarezerwować książkę?
przedłużyć termin zwrotu?
przetwarzanie danych osobowych
Kalendarz
pon
13
lip
pon
31
sie
Konkurs „Książka z biblioteki na wakacjach”
kategoria: Konkursy inne
data: 13.07-31.08.2020
godz.:
miejsce:
wto
14
lip
czw
27
sie
Przygodowe Lato z biblioteką
kategoria: Lato z Biblioteką
data: 14.07-27.08.2020
godz.: 11:00
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
wto
14
lip
wto
25
sie
Lato z biblioteką na Ostrogu
kategoria: Lato z Biblioteką
data: 14.07-25.08.2020
godz.: 11:00
miejsce: Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Zaproponuj tytuł
tytuł*:
autor*:
e-mail*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij piłke.
Zapytaj bibliotekarza
imię i nazwisko*:
e-mail*:
treść zapytania*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij walizkę.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij