Kalendarz wydarzeń
Archiwum wydarzeńkategoria: | Konkursy plastyczne |
terminy wydarzenia: | 03.11.2016 |
godz.: | 16:00 |
miejsce: | Oddziały i filie biblioteki |
organizator: | MiPBP w Raciborzu |
Ogólnopolski konkurs plastyczny
„Kubuś Puchatek i inne misie”
Protokół z posiedzenia jury w dniu 25 października 2016 roku
W konkursie wzięło udział 690 uczestników w wieku od 3 do 22 lat z Raciborza i powiatu raciborskiego oraz Rzeszowa, Lubina, Chełma, Konina, Szumowa, Wadowic, Ostrowca Świętokrzyskiego, Gostynina, Gilowic, Lęborka, Włocławka, Stalowej Woli, Sosnowca, Gryfowa Śląskiego, Krotoszyna, Krosna i Parszowa.
W sumie na konkurs wpłynęły 653 prace. Tematem konkursu było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki związanej z misiami.
Prace oceniane były w następujących kategoriach wiekowych: kategoria I – do lat 6, kategoria II – od 7 do 10 lat, kategoria III – od 11 do 14 lat, kategoria IV – powyżej 15 lat, kategoria V – rodzinna (prace wykonane przez dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia i ich rodziców lub prawnych opiekunów).
Najczęściej na pracach pojawiał się miś Uszatek, Kubuś Puchatek oraz Paddington ale nie zabrakło Misia Yogi, Colargola czy też Misia Kuleczki.
Jury w składzie: Małgorzata Szczygielska – przewodnicząca, Małgorzata Michalczyk i Anna Strojny w dniu 25 października 2016 r. przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
Wyniki konkursu
Ilustracje
Ilustracje - Wyróżnienia do 6 lat
Nadia Brzóska 4 l. Przedszkole nr 10 – „Naucz się wybaczać”
Jakub Walczak 5 l. Przedszkole Stokrotka – „Miś Uszatek”
Magdalena Zalewska 6 l. Przedszkole nr 3 – „Kubuś Puchatek”
Aleksander Zielonka 6 l. Przedszkole Rzuchów – „Chatka Puchatka”
Milena Błaszczok 4 l. Przedszkole Łańce – „Kubuś Puchatek”
Iga Sobańska 6 l. Rzeszów – „Masza i niedźwiedź”
Jakub Boski 3 l. Gryfów Śląski – „Kubuś Puchatek”
Helena Zwolińska 6 l. Filia nr 8 – „Kubuś Puchatek”
Joanna Bytomska 6 l. Filia nr 10 – „Cztery pory roku z Kubusiem Puchatkiem”
Wiktor Miźwiński 4 l. Filia nr 10 – „Kubuś Puchatek”
Igor Henkel 6 l. Filia nr 5 – „Miś Bryś i przyjaciele”
Angelika Zdziebko 6 l. Filia nr 9 – „Miś Uszatek”
Franciszek Twardawa 3 l., Emilia Kurpiela 3 l., Maja Przygoda 3 l. (praca zbiorowa) Przedszkole Elfik – „Kubuś Puchatek”
Ilustracje- Nagrody do 6 lat
I miejsce - Maja Szymanowska 6 l. Przedszkole Radzionków – „Miś Uszatek”
I miejsce – Michał Tużyna 6 l. Filia nr 9 – „Miś Colargol”
II miejsce - Emilia Mielnik 5 l. Przedszkole Domowe – „Merida Waleczna”
II miejsce - Hanna Gatnar 6 l. Pogrzebień – „Masza i niedźwiedź”
III miejsce - Julia Banaś 4 l. Pietraszyn – „Puchatkowe zaklęcie”
III miejsce – Antonina Sywulak 4,5 l. Chałupki – „Kubuś Puchatek”
Ilustracje - Wyróżnienia 7 – 10 lat
Julia Jureczka 9 l. ZS Krzanowice – „Złotowłosa i trzy misie”
Wiktoria Ciesiołkiewicz 7 l. GBP Rudnik – „Miś Yogi”
Amelia Słodzińska 10 l. SOSWNiS Racibórz – „Kubuś Puchatek”
Tobiasz Mikołajec 9 l. Filia nr 3 – „Misie”
Natalia Machowska 8 l. Filia nr 5 – „Miś Paddington”
Sara Omachel 8 l. Krosno – „Miś Uszatek”
Agnieszka Woźniak 10 l. SP nr 8 – „Miś Kuleczka”
Edyta Blokesz 9 l. GBP Pawłów – „Miś Uszatek”
Łucja Pytel 8 l. SP nr 15 – „Miś Uszatek”
Gracjan Sroka 10 l. Filia nr 10 – „Między nami misiami”
Iga Jaśkowska 7 l. Filia nr 8 – „Kubuś Puchatek”
Ilustracje- Nagrody 7 – 10 lat
I miejsce – Julia Majer 7 l. Filia nr 2 – „Miś Uszatek”
I miejsce – Bartosz Thomas 10 l. SP nr 13 – „Miś Paddington”
I miejsce – Colin Michalski 9 l. SOSWNiS Racibórz – „Kubuś Puchatek”
II miejsce – Marta Musioł 8 l. MDK - „Miś Paddington”
II miejsce – Julia Blokesz 9 l. SP nr 15 – „Kubuś Puchatek”
II miejsce – Amelia Gaszyna 8 l. MDK – „Miś Uszatek”
III miejsce - Amelia Bartuzelska 8 l. ZSG Nędza - „Miś Paddington”
III miejsce – Paweł Tomas 8 l. Zabełków – „Miś Uszatek”
III miejsce – Karina Żółty 10 l. Mazańcowice – „Miś Uszatek”
Ilustracje - Wyróżnienia 11 – 14 lat
Emilia Osadnik 11 l. Filia nr 5 – „Mój brat niedźwiedź”
Julia Kerner 11 l. ZS Krzanowice – „Misie”
Amelia Chrobak 11 l. SP 13 – „Kung Fu Panda”
Ilustracje – Nagrody 11 – 14 lat
I miejsce – Karolina Spyrka 13 l. GBP Pietrowice Wlk. – „Kubuś Puchatek”
I miejsce – Kaja Ball 14 l. Gimnazjum nr 1 – „Miś Paddington”
II miejsce – Maria Kazimierczak 13 l. MDK – „Miś Paddington”
II miejsce Ines Hofrichter 12 l. ZSP Borucin – „Kubuś Puchatek”
III miejsce Kamil Kwaśniewicz 11 l. SP nr 13 – „Miś Yogi”
III miejsce Natalia Sztuka 11 l. MDK – „Miś Colargol”
III miejsce Kacper Przybylski 11 l. Krotoszyn – „Miś Paddington”
Ilustracje - Wyróżnienia pow. 15 lat
Paulina Soika 19 l. MDK – „Miś Uszatek”
Wiktoria Janik 17 l. Liceum Plastyczne – „Miś Uszatek”
Paulina Jeziorska 19 l. Krotoszyn – „Miś Uszatek”
Ilustracje – Nagrody pow. 15 lat
I miejsce - Sabina Labud 16 l. MDK – „Kubuś Puchatek”
I miejsce - Zuzanna Walesiewicz 17 l. Liceum Plastyczne – „Miś Colargol”
I miejsce - Marta Migacz 17 l. Liceum Plastyczne – „Miś Uszatek”
II miejsce - Katarzyna Słowiak 18 l – „Kubuś Puchatek”
II miejsce - Patrycja Duda – 19 l. MDK – „Miś Uszatek”
III miejsce - Kamila Kruczek – 17 l. Liceum Plastyczne – „Złotowłosa i trzy misie”
Ilustracje Prace rodzinne - Nagrody
I miejsce – Barbara Sadowska, Małgorzata Sadowska 7 l. ZSO Grzegorzowice – „Kubuś Puchatek”
II miejsce – Krystyna Kostka, Patryk Kostka 4 l. ZSP Brzeźnica – „Kubuś Puchatek”
III miejsce – Renata Sosińska-Stochla, Anna Stochla 6 l., Marta Stochla 4 l. ZSP Brzeźnica – „Kubuś Puchatek”
Prace komputerowe – Wyróżnienia
Hanna Rakoczy 9 l. Siedliska – „Kubuś Puchatek”
Jacob Salachna 6 l. ZSP Brzeźnica – „Kubuś Puchatek”
Prace komputerowe – Nagrody
I miejsce – Daria Patelczyk 9 l. Lębork –„Kubuś Puchatek”
II miejsce – Mikołaj Kwiatoń 7 l. Chełm – „Kubuś Puchatek”
III miejsce – Aleksandra Pawlik 7 l. Sosnowiec – „Mis Uszatek”
III miejsce – Jakub Ratajewski 6 l. Przedszkole Rzuchów –„Kubuś Puchatek”
Pacynki
Pacynki – Wyróżnienia do 6 lat
Karol Horny 6 l. GBP Rudnik – „Miś Paddington”
Maria Kafarowska 5 l. GBP Rudnik - „Miś Paddington”
Pacynki – Wyróżnienia 7-10 lat
Zofia Solich 9 l. ZSG Nędza – „Miś Uszatek”
Oliwia Szybska 8 l. Parszów – „Miś Fantazy”
Pacynki –Nagrody 7-10 lat
I miejsce – Kamil Stasik 7 l. Lubin – „Miś Uszatek”
Pacynki – Wyróżnienia 11-14 lat
Mateusz Koczy 11 l. GBP Rudnik – „Miś Uszatek”
Małgorzata Sobkiewicz 13 l. Stalowa Wola – „Miś Uszatek”
Angelika Jurczyk 12 l. GBP Rudnik – „Kubuś Puchatek”
Pacynki – Wyróżnienia prace rodzinne
Grażyna Nawrat, Paulina Nawrat 3 l. Przedszkole Bojanów – „Miś Uszatek”
Monika Siedlecka, Bartosz Siedlecki 7 l. Lubin – „Miś Uszatek”
Pacynki –Nagrody prace rodzinne
I miejsce - Anna Wranik, Zuzanna Wranik 9 l. ZSG Nędza – „Miś Uszatek”
Kukiełki
Kukiełki – Wyróżnienia do 6 lat
Zuzanna Trestka 5 l. Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej – „Miś Uszatek”
Julia Kafarowska 5 l. GBP Rudnik – „Miś Colargol”
Kukiełki – Wyróżnienia 7-10 lat
Nina Łomniak 7 l. Kobyla – „Kubuś Puchatek”
Kukiełki – Wyróżnienia pow. 15 lat
Mateusz Bulenda 19 l. – „Kubuś Puchatek”
Karolina Całujek 22 l. Krotoszyn – „Miś Colargol”
Iwona Płonka 21 l. Krotoszyn – „Miś Paddington na wakacjach”
Aleksandra Grobelna 18 l. Krotoszyn – „Troskliwe misie
Kukiełki prace rodzinne - Nagrody
I miejsce - Grażyna Nawrat, Nicol Nawrat 6 l. Bojanów – „Miś Colargol”
II miejsce - Beata Kaleja-Gorzalnik, Emilia Gorzalnik 10 l. ZS Krzanowice – „Miś Yogi”
III miejsce – Ewa Adamczuk, Szymon Szczebiot 8 l. ZSG Nędza – „Złotowłosa i trzy misie”
Prace przestrzenne – Wyróżnienia
Anna Klima 8 l. Filia nr 10 – „Kubuś Puchatek”
Natalia Perszel 9 l. Filia nr 1 – „Misie”
Kamila Piwek 12 l. Sławików – „Kubuś Puchatek”
Tagi: konkurs plastyczny, kubuś puchatek
Regulamin.docx(plik DOCX, 21,43 KB) | |
Zgłoszenie-uczestnik niepełnoletni.docx(plik DOCX, 15,22 KB) | |
Zgłoszenie-praca rodzinna.docx(plik DOCX, 14,8 KB) | |
Zgłoszenie-uczestnik pełnoletni.docx(plik DOCX, 14,83 KB) |