zaloguj się
Znajdź książkę, muzykę, film...
Treść strony
Tytuł
Autor
na stronie w katalogu
Najnowsze
Zobacz wszystkie »
Sheila Jeffries-Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
Córka kota Salomona : kotka, która leczy serca
Autor:Sheila Jeffries
Tłumacz:Joanna Nałęcz
Wydawca:Amber
Rok wydania:2016
Seria:
Gatunek:Obyczajowe i psychologiczne
 
Książka dostępna w:Filia Nr 8
 
Opis

iąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego
Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafi ł zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafi a do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...
„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”
SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem [merli.pl]

Jak mogę...
wybierz stronę
zapisać się do biblioteki?
zamówić/ zarezerwować książkę?
przedłużyć termin zwrotu?
Kalendarz
pon
23
paź
Klub czytających rodziców
kategoria: Inne
data: 23.10.2017
godz.: 13:00
miejsce: Filia nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
wto
24
paź
Hrabal. Jaki był naprawdę? – konferencja naukowa
kategoria: Hrabal 2017
data: 24.10.2017
godz.: 11:00
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
pią
27
paź
V Powiatowy Konkurs Pięknego Pisania
kategoria: Konkursy plastyczne
data: 27.10.2017
godz.: 09:00
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Zaproponuj tytuł
tytuł*:
autor*:
e-mail*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij motocykl.
Zapytaj bibliotekarza
imię i nazwisko*:
e-mail*:
treść zapytania*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij motocykl.
Sonda
Czy chciałbyś korzystać z oferty firmy Legimi na takich zasadach jak z IBUK Libra??
TAK
NIE
Portal http://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij