zaloguj się bip Szukaj
Zamknij
Znajdź książkę, muzykę, film...

Archiwum wydarzeń

2022
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
Wszystkie
Wypożyczalnia Główna
Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa
Filia nr 1 Studzienna
Filia Nr 2 Ostróg
Filia Nr 3 Ocice
Filia nr 4 Szpital Rejonowy
Filia Nr 5 Płonia
Filia Nr 8
Filia Nr 9 Brzezie
Filia Nr 10 Markowice
Eureka - Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży
Galeria Gawra
MiPBP w Raciborzu
Mediateka
Zimowe wyzwanie na czytanie
śro
01
gru
pon
28
lut
kategoria:Inne, Wyzwanie
terminy wydarzenia:01.12-28.02.2022
godz.:
miejsce:Filia nr 9 Brzezie Ul. Myśliwca 9
organizator:Filia Nr 9 Brzezie, MiPBP w Raciborzu

W Internecie mnóstwo jest wyzwań, które wymuszają na Tobie określoną liczbę książek, ale nie my. U nas to Ty sam określasz, ile chcesz przeczytać. 15, 49, a może 120? Każda liczba jest dobra, bo najważniejsze jest to, by czytać. Oddajemy w Twoje ręce Wyzwanie – Czytanie, które pomoże Ci zliczać przeczytane książki, zmotywuje w chwilach zastoju, a na koniec nagrodzi Twój sukces. Postaw sobie cel i zrealizuj go razem z nami.. Siedząc, leżąc, stojąc. W autobusie, stojąc w korku, w poczekalni, w łóżku. Na głos, samemu sobie, dziecku. Podejmij wyzwanie czytelnicze i każdego dnia na chwilę przenoś się z książką do innego świata.

3 osoby, które w wyznaczonym okresie przeczytają największa ilość książek zostaną nagrodzone i  wyróżnione na specjalnie przygotowanej tablicy.

Pliki do pobrania
Zimowe wyzwanie na czytanie_regulamin.docx(plik DOCX, 26,45 KB)

Tagi: Filia nr 9 Brzezie ul. Myśliwca 9, Zimowe wyzwanie na czytanie, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Rozwiń
pią
14
sty
pon
31
sty
kategoria:
terminy wydarzenia:14-31.01.2022
godz.:
miejsce:EUREKA Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
organizator:Eureka - Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, MiPBP w Raciborzu

„Pomysł na…” to propozycja dla miłośników książek i prac plastycznych. W kolejnych miesiącach bibliotekarki przygotowują kreatywne zestawy złożone z materiałów plastycznych do samodzielnego wykonania pracy.

W styczniu będą to kartki na Dzień Babci i Dziadka. Osoby biorące udział w akcji dzielą się zdjęciami wykonanych prac. Ilość zestawów jest ograniczona. Warunkiem jego odebrania jest wypożyczenie książki.

Pliki do pobrania

Tagi: EUREKA Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, Pomysł na, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla

Rozwiń
Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych
pią
14
sty
kategoria:Gry planszowe
terminy wydarzenia:14.01.2022
godz.:15:00
miejsce:Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
organizator:Wypożyczalnia Główna, MiPBP w Raciborzu

Lubisz grać w gry planszowe, a nie masz z kim grać?

Odwiedź w piątkowe popołudnie bibliotekę – na pewno znajdzie się wolne miejsce przy planszy.

Macie już ekipę do gry, ale brakuje miejsca do spotkań? W Bibliotece na pewno je znajdziecie.

Zapraszamy na spotkania Klubu Gier Planszowych. Pograjmy razem!

 

Najbliższe spotkanie w piątek 14 stycznia w godzinach 15.00 - 21.00.

Pliki do pobrania

Tagi: Pograjmy razem!, Biblioteka

Rozwiń
Podsumowanie kursu komputerowego dla osób z niepełnosprawnością
pią
14
sty
kategoria:Biblioteka bez barier
terminy wydarzenia:14.01.2022
godz.:
miejsce:
organizator:MiPBP w Raciborzu

Zakończyło się kolejne działanie raciborskiej biblioteki w ramach projektu „Biblioteka bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Przez 10 spotkań uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej uczyli się obsługi komputera na zajęciach zorganizowanych przez raciborską bibliotekę. 14 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń i certyfikatów ukończenia kursu dla uczestników.

Pod okiem trenera firmy szkoleniowej As Edukacja- Centrum Szkoleniowe w Katowicach, uczestnicy kursów poznawali i doskonalili podstawy pracy z komputerem i w Internecie. Uczyli się przetwarzać teksty, tworzyli dokumenty oraz arkusze kalkulacyjne. Na zakończenie kursów, w bibliotece zostały wręczone zaświadczenia i certyfikaty "ECDL Base", które stały się symboliczną nagrodą dla jego uczestników.

Spotkanie było również okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu. Wśród wspólnych działań znalazły się: piknik integracyjny, trening umiejętności społecznych, warsztaty plastyczne (cardmaking i wianki świąteczne) oraz trwający od grudnia 2021 kurs komputerowy.

Galeria - Podsumowanie kursu komputerowego dla osób z niepełnosprawnością
Pliki do pobrania

Tagi: Biblioteka Bez Barier, kurs komputerowy

Rozwiń
„Polska czy Niemcy? Plebiscyt na Górnym Śląsku - 20 marca 1921". Wystawa ze zbiorów Biblioteki Śląskiej w Katowicach
śro
05
sty
pon
31
sty
kategoria:Wystawy
terminy wydarzenia:05-31.01.2022
godz.:
miejsce:Galeria Gawra ul. Kasprowicza 12
organizator:Galeria Gawra, MiPBP w Raciborzu

Z początkiem 2021 roku, w setną rocznicę jednego z najważniejszych wydarzeń w dziejach Górnego Śląska, czyli plebiscytowego głosowania, Dział Zbiorów Specjalnych Biblioteki Śląskiej opracował ekspozycję: „Polska czy Niemcy? Plebiscyt na Górnym Śląsku - 20 marca 1921. Wystawa ze zbiorów Biblioteki Śląskiej w Katowicach”.

Na 25 planszach, w sposób niezwykle ciekawy opowiedziano historię tego wydarzenia. Do stworzenia wystawy wykorzystano bogate zbiory plebiscytoriów, które zgromadziła Biblioteka Śląska: fotografie, grafikę, rękopisy, druki ulotne oraz czasopisma z epoki. Szczególnie ciekawe, a zarazem unikatowe są oryginalne albumy karykatur plebiscytowych Stanisława Ligonia, Antoniego Romanowicza i Stanisława Antoniewicza zachowane w graficznej kolekcji Biblioteki Śląskiej.

Na wystawę, dotykającą również historii Raciborszczyzny, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza od 5 do 31 stycznia. Wystawę można oglądać w bibliotecznej Galerii Gawra (I piętro biblioteki), ul. Kasprowicza 12.

Scenariusz wystawy: dr Agata Duda-Koza i dr Barbara Maresz.

Opracowanie graficzne: Joanna Rzepka.

 

Galeria - „Polska czy Niemcy? Plebiscyt na Górnym Śląsku - 20 marca 1921" - Wystawa
Pliki do pobrania

Tagi: Galeria Gawra, Biblioteka, Wystawa

Rozwiń
sob
01
sty
pon
31
sty
kategoria:Konkursy inne
terminy wydarzenia:01-31.01.2022
godz.:
miejsce:Filia Publiczno-Szkolna nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
organizator:Filia Nr 10 Markowice, MiPBP w Raciborzu

Akcja czytelnicza w klasie I. W ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” uczniowie klasy pierwsze otrzymali książkę „Pierwsze abecadło”. Jest to kampania zainicjowana przez Instytut Książki, który chce zaprosić pierwszoklasistów do odbycia niezwykłej przygody, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania. Przygody tym większej, gdy czytelnik czerpie radość i przyjemność z lektury odkrywanej samodzielnie. Uczniowie kl. I zostali zaproszeni do wypożyczania książek, otrzymali dzienniczek, do którego mogą wkleić specjalną naklejkę potwierdzającą odwiedziny w bibliotece i wypożyczenie książek. Po wypełnieniu dzienniczka naklejkami na dzieci czekają nagrody.

Pliki do pobrania

Tagi: Pierwsze abecadło, Filia Publiczno-Szkolna nr 10 Markowice, ul. Jordana 6, Biblioteka

Rozwiń
Plebiscyt na Książkę Roku 2021
pon
03
sty
pią
28
sty
kategoria:Konkursy inne
terminy wydarzenia:03-28.01.2022
godz.:
miejsce:Wszystkie filie i oddziały Biblioteki

Która z książek przeczytanych w ubiegłym roku zasłużyła na miano najlepszej? Biblioteka zaprasza do udziału w Plebiscycie na Książkę Roku 2021. Głos w Plebiscycie może oddać każdy czytelnik raciborskiej biblioteki.

Do Plebiscytu można zgłaszać tylko książki wydane po raz pierwszy w 2021 roku i tylko te, które znajdują się w zbiorach biblioteki. Każdy zgłaszający może podać maksymalnie trzy propozycje tytułów. Na głosujących w Plebiscycie czekają nagrody książkowe!

 

I etap głosowania trwa do 28 stycznia. Do II etapu Plebiscytu przejdą książki z największą liczbą zgłoszeń.

Jak głosować:

  • https://www.facebook.com/biblrac - pod postem oznaczony hasłem „Książka Roku 2021” dodać komentarz zawierający: tytuł typowanej książki, imię i nazwisko autora
  • Papierowe karty zgłoszeń – do wypełnienia w każdej fili i oddziale biblioteki
Pliki do pobrania
ksiazka_roku_2021_regulamin.pdf(plik PDF, 214,92 KB)

Tagi: Plebiscyt na Książkę Roku 2021, plebiscyt

Rozwiń
Spotkanie noworoczne w bibliotece - Ksiądz Zbigniew Czendlik i Michał Listkiewicz
pon
17
sty
kategoria:Spotkania Noworoczne
terminy wydarzenia:17.01.2022
godz.:18:00
miejsce:Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
organizator:Wypożyczalnia Główna, MiPBP w Raciborzu

Co łączy najpopularniejszego proboszcza w Czechach z byłym prezesem PZPN? Niewątpliwie zamiłowanie do piłki nożnej i Czech. O wspólnych zainteresowaniach, wieloletniej przyjaźni i ciekawych anegdotach goście opowiedzą podczas noworocznego spotkania w raciborskiej bibliotece.

Ksiądz Zbigniew Czendlik - Polski ksiądz, którego pokochali Czesi! Przyjaźni się z wieloma ludźmi z show-biznesu i szybko zdobył w Czechach wielką popularność. Prowadzi w telewizji oraz w radio swój talk show. Lubi sport, najbardziej piłkę nożną, gra w golfa, czasami gra w tenisa lub jeździ na nartach.

Michał Listkiewicz - Przez wiele lat najważniejszy człowiek polskiej piłki nożnej, z powodu futbolu także wróg publiczny numer 1. Piłkarski sędzia, prezes PZPN, działacz UEFA i FIFA, również dziennikarz. Człowiek mocno doświadczony życiem, mistrz anegdot, bywalec salonów, gdzie jego drogi przecinały się z Kazimierzem Górskim, Diego Maradoną, Seppem Blatterem, Ireną Kwiatkowską, a nawet... jedną czarną owcą.

Jednym z tematów spotkania będzie niedawno wydana książka „LISTEK. Najciekawiej jest po końcowym gwizdku”, a także „Bóg nie jest automatem do kawy: Rozmowa z księdzem Zbigniewem Czendlikiem”.

Ilość miejsc ograniczona, na spotkanie obowiązują darmowe wejściówki, które można będzie odebrać od 10 stycznia w Bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

W związku z limitami osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych, przy odbiorze wejściówek prosimy o przedstawienie certyfikatów szczepienia/statusu ozdrowieńca. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej kwestii.

Pliki do pobrania

Tagi: Ksiądz Zbigniew Czendlik, Michał Listkiewicz, Spotkanie noworoczne w bibliotece, Biblioteka

Rozwiń
„GraMy w Ósemce” – spotkanie klubu miłośników gier planszowych
czw
13
sty
kategoria:Gry planszowe
terminy wydarzenia:13.01.2022
godz.:16:00
miejsce:Filia Publiczno-Szkolna nr 8 ul. Żorska 2
organizator:Filia Nr 8, MiPBP w Raciborzu

Nowy rok – nowe postanowienia – nowe pasje! Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej gry!

Od stycznia 2022 roku rozpoczynamy nowy cykl spotkań z pasją – tym razem zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych! Jeśli lubisz grać w gry planszowe, ale potrzebujesz kompana, jeśli chcesz sprawdzić co takiego jest w tych planszówkach, że inni ciągle o nich rozmawiają, jeśli masz ochotę na nowe wyzwania i przygody w fantastycznym świecie – celem Twej wędrówki niech będzie Filia nr 8!

Spotkania odbywać się będą co miesiąc, a na każdym z nich prezentowana będzie nowa gra planszowa! Spotkania dla fanów planszówek w wieku od 5 do 105 lat!

Pliki do pobrania

Tagi: GraMy w Ósemce, Filia Publiczno-Szkolna nr 8, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu

Rozwiń
BASTION Raciborski Klub Fantastyki
czw
13
sty
kategoria:Bastion
terminy wydarzenia:13.01.2022
godz.:15:00
miejsce:Wypożyczalnia Główna ul. Kasprowicza 12
organizator:Wypożyczalnia Główna, MiPBP w Raciborzu

Klub Bastion zaprasza wszystkich amatorów fantastycznej literatury czy filmu, gier planszowych i komputerowych, sesji RPG oraz larpów na spotkania, które odbywają się w czwartki od godziny 15.00 do 19.00 w Sali Kolumnowej biblioteki.

Zapraszamy w każdy czwartek od godziny 15.00  do 19.00.

 

Terminy spotkań w styczniu:

13, 20 i 27 stycznia

 

Pliki do pobrania

Tagi: BASTION Raciborski Klub Fantastyki, Wypożyczalnia Główna, Biblioteka

Rozwiń
English Conversation Club
śro
12
sty
kategoria:Angielski
terminy wydarzenia:12.01.2022
godz.:17:00
miejsce:Wypożyczalnia Główna Ul. Kasprowicza 12
organizator:Wypożyczalnia Główna, MiPBP w Raciborzu

Zapraszamy na konwersacje w języku angielskim. Comiesięczne spotkania w kameralnej grupie to świetny sposób na rozwinięcie umiejętności językowych. Konwersacje będą prowadzone na różne tematy i nie trzeba perfekcyjnie znać języka angielskiego, by dołączyć do English Conversation Club.

Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Terminy wydarzeń:

12, 19, 26 stycznia

godz. 17.00

Pliki do pobrania

Tagi: English Conversation Club, Wypożyczalnia Główna, Biblioteka

Rozwiń
Szachy w bibliotece
wto
11
sty
kategoria:Szachy w bibliotece
terminy wydarzenia:11.01.2022
godz.:16:30
miejsce:Wypożyczalnia Główna ul. Kasprowicza 12
organizator:Wypożyczalnia Główna, MiPBP w Raciborzu

Klub szachowy dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Klub jest kierowany do dzieci, które nigdy nie grały bądź miały z szachami styczność, ale nie znają zasad gry. Na spotkaniach klubowych zapoznają się z podstawami gry w szachy.

Terminy wydarzeń:

11, 18, 25 stycznia (wtorki)

godz. 16.30

Pliki do pobrania

Tagi: Szachy w bibliotece, Wypożyczalnia Główna

Rozwiń
Pomysł na… Obrazek z aniołkiem
pon
13
gru
pią
31
gru
kategoria:Inne dla dzieci
terminy wydarzenia:13-31.12.2021
godz.:
miejsce:EUREKA Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
organizator:Eureka - Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży

„Pomysł na…” to propozycja dla miłośników książek i prac plastycznych. W każdym miesiącu bibliotekarki przygotują kreatywne zestawy złożone z materiałów plastycznych do samodzielnego wykonania pracy.

W grudniu będzie to obrazek z gipsowym aniołkiem. Mile widziane zdjęcia wykonanych prac.

Ilość zestawów jest ograniczona. Warunkiem jego odebrania jest wypożyczenie książki.

Pliki do pobrania

Tagi: Pomysł na… Obrazek z aniołkiem, EUREKA Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu

Rozwiń
Książka na metry
czw
16
wrz
pią
31
gru
kategoria:Konkursy inne
terminy wydarzenia:16.09-31.12.2021
godz.:
miejsce:Eureka, ul. Kasprowicza 12
organizator:Eureka - Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży

Konkurs skierowany do przedszkolaków i uczniów klas SP (dwie kategorie).

Celem konkursu jest rozbudzenie motywacji czytelniczej wśród dzieci.

Aby wziąć w nim udział należy mieć konto czytelnicze w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży oraz aktywnie wypożyczać i czytać książki.

Każdy uczestnik otrzymuje pasek papieru tzw. „książkometr” imitujący metr krawiecki podzielony na odcinki 1 cm (1cm=1 książka)

Warunki konkursu:

- każdy uczestnik musi mieć swoje konto w EURECE - Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży,

- zgłosić chęć udziału w konkursie,

- wypożyczać książki (prolongaty i wypożyczanie zbiorów AV nie jest brane pod uwagę).

Rozwiązanie konkursu w styczniu 2022 r.

Trzech najaktywniejszych czytelników w każdej kategorii otrzyma nagrody książkowe.

Pliki do pobrania

Tagi: Książka na metry, konkurs czytelniczy

Rozwiń
Koncert Kolęd
śro
29
gru
kategoria:Koncerty
terminy wydarzenia:29.12.2021
godz.:16:00
miejsce:Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice Ul. Tuwima 1
organizator:Filia Nr 3 Ocice, MiPBP w Raciborzu

Aby przedłużyć radość z Bożego Narodzenia zapraszamy na koncert Kolęd.

W atmosferze przytulnej biblioteki, w blasku choinkowych światełek zapraszamy do pośpiewania kolęd, które wszyscy znamy i kochamy.

Zachęcamy do przyniesienia świątecznych ciasteczek i innych smakołyków.

Pliki do pobrania

Tagi: Koncert kolęd, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu, Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice

Rozwiń
"Rusz głową nad logiczną grą planszową"
pon
27
gru
kategoria:Gry planszowe
terminy wydarzenia:27.12.2021
godz.:17:00
miejsce:Filia nr 9 Brzezie ul. Myśliwca 9
organizator:Filia Nr 9 Brzezie, MiPBP w Raciborzu

Rodzinne spotkanie z planszówkami. To nie tylko miejsce do spędzenie czasu w ciekawy sposób z poznawaniem nowych gier planszowych.

To przede wszystkim okazja do aktywizowania rodziców do wspólnego przebywania z dziećmi.

Będzie to też świetna okazja do poznania się i  zintegrowania.

Stworzenie nowego miejsca spotkań rodzinnych w Brzeziu

Pliki do pobrania
Rozwiń
pon
27
gru
kategoria:
terminy wydarzenia:27.12.2021
godz.:16:00
miejsce:Wypożyczalnia Główna Ul. Kasprowicza 12
organizator:Wypożyczalnia Główna, MiPBP w Raciborzu

Dobra książka, herbata i ciekawa dyskusja. Lektura na grudzień: Makbet Jo Nesbo

Lata 70', skorumpowane miasto pełne przestępców. Macbeth, jeden z niewielu nieprzekupnych policjantów, jest dowódcą jednostki specjalnej. Po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Wspiera go Lady, piękna i wpływowa właścicielka kasyna. Mężczyzna w młodości zmagał się z problemem narkotykowym, ale uzależnienie od władzy okazuje się znacznie bardziej niebezpieczne…

Pliki do pobrania
Rozwiń
Prezent na Święta
pon
20
gru
czw
23
gru
kategoria:Inne
terminy wydarzenia:20-23.12.2021
godz.:
miejsce:Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
organizator:Wypożyczalnia Główna, MiPBP w Raciborzu

Święta za rogiem, a wielu z nas nadal szuka prezentów dla najbliższych. Sprawdzonym rozwiązaniem jest dobra książka. Nie wiesz jaką wybrać? Zdaj się na wybór bibliotekarzy i wypożycz książkę-niespodziankę!

Bez znajomości tytułu, bez autora, nie wybierając nawet gatunku literackiego. Zróbcie sobie niespodziankę na Święta! Być może okaże się, że spodoba Wam się książka, po którą zwykle byście nie sięgnęli? Być może będzie to początek nowej przyjaźni.

W dniach od 20 do 23 grudnia, w Wypożyczalni Głównej możesz wypożyczyć świątecznie zapakowaną książkę-niespodziankę, która będzie stanowić ciekawy "Prezent na Święta".

ZAPRASZAMY!

 

A jeśli zastanawiacie się nad książką, którą bez namysłu warto kupić pod choinkę, poniżej bibliotekarze polecają najciekawsze prezentowe propozycje!

X

 

Galeria - Prezent na Święta
Pliki do pobrania

Tagi: Prezent na Święta

Rozwiń
pon
20
gru
śro
22
gru
kategoria:Inne
terminy wydarzenia:20-22.12.2021
godz.:
miejsce:Filia nr 9 Brzezie ul. Myśliwca 9
organizator:Wypożyczalnia Główna, Filia Nr 9 Brzezie, MiPBP w Raciborzu

Macie ochotę przeczytać książkę, ale nie macie w  głowie konkretnego tytułu? A może po prostu lubicie niespodzianki? Jeśli tak, spodoba Wam się nasza nowa akcja. W dniach 20 i 22 grudnia w Bibliotece w Brzeziu będzie można wypożyczyć książkę w ciemno. Bez znajomości tytułu, bez autora, nie wybierając nawet gatunku literackiego.

Zróbcie sobie niespodziankę na Święta! Być może okaże się, że spodoba Wam się książka, po którą zwykle byście nie sięgnęli? Być może będzie to początek nowej przyjaźni.

Dajcie szansę tajemniczej książce kryjącej się w niepozornej szarej paczce.

Pliki do pobrania

Tagi: Filia nr 9 Brzezie, „Książka niespodzianka”, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu

Rozwiń
wto
21
gru
kategoria:Zrobione w domu pokazane w bibliotece
terminy wydarzenia:21.12.2021
godz.:16:00
miejsce:Filia Publiczno-Szkolna nr 8 Ul. Żorska 2
organizator:Filia Nr 8, MiPBP w Raciborzu

Jak co miesiąc w Filii nr 8 spotkają się czytelnicy, których łączy pasja to tworzenia. Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla dorosłych jak i młodzieży, która zaczyna swoją przygodę z rękodziełem. Jest to okazja do pochwalenia się swoimi dziełami, zainspirowania oraz przedyskutowania technik tworzenia. Tradycyjnie spotkanie połączone jest z dyskusją na temat ciekawych książek, które ostatnio wpadły w ręce czytelników. Przedświąteczne spotkanie odbędzie się w miłej atmosferze oczekiwania na Boże Narodzenie.

Spotkanie zostanie zorganizowane zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi.

Pliki do pobrania

Tagi: „Zrobione w domu pokazane w bibliotece”, Filia Publiczno-Szkolna nr 8, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu

Rozwiń
Jak mogę...
wybierz stronę
zapisać się do biblioteki?
zamówić/ zarezerwować książkę?
przedłużyć termin zwrotu?
przetwarzanie danych osobowych
Kalendarz
śro
19
sty
Warsztaty plastyczne- Śnieżka
kategoria: Warsztaty i kursy
data: 19.01.2022
godz.: 16:00
miejsce: Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice ul. Tuwima 1
śro
19
sty
Bal przebierańców w Klubie Malucha
kategoria: Klub Malucha
data: 19.01.2022
godz.: 09:00
miejsce: Filia nr 2 Ostróg ul. Bielska 12
Zaproponuj tytuł
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij walizkę.
Zapytaj bibliotekarza
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij walizkę.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij