zaloguj się bip Szukaj
Zamknij
Find book, music, movie...
New items
See all »
Velarie Keogh-[PL]Idealne życie Molly
[PL]Idealne życie Molly
Author:Velarie Keogh
Translator:Beata Ziemska
Publisher:Muza
Year of publication:2022
Serie:
Species:Sensacja, kryminał, horror, fantastyka
 
Book available at:Wypożyczalnia Główna
 
Tagi: Kobieta, spisek, śledztwo i dochodzenie, tajemnica, zabójstwo, Londyn, powieść psychologiczna, thriller
Description
[PL]

Nowy thriller autorki "Fatalnego kłamstwa"

Dla fanów Louise Jensen, Jess Ryder i Kathryn Croft

Czy idealne życie to tylko iluzja?

Molly Chatwell ma wszystko – pracę, w której się spełnia, piękny dom w centrum Londynu, przystojnego męża Jacka i dwoje dorosłych dzieci. Czego chcieć więcej? Jednak po tym jak Remi i Freya wyjeżdżają na studia, we wspaniałym życiu Molly coś zaczyna się psuć. Jack staje się bardziej nieobecny. Pracuje do późna, a czasem nawet w weekendy.

Pewnego dnia stara przyjaciółka Amelia Lovell zaprasza Molly na wspólny weekend w wiejskim kurorcie w Wiltshire. Kiedy Jack odmawia, wymawiając się pracą, Molly postanawia pojechać sama. Podczas porannego joggingu spotyka młodego przystojnego mężczyznę. Od razu czuje do niego nieodparty pociąg, jest gotowa na wszystko. On jednak się od niej odsuwa. Upokorzona i wstrząśnięta, postanawia wracać natychmiast do domu i zapomnieć o niefortunnej przygodzie.

Okazuje się to jednak niemożliwe, bo mężczyzna niespodziewanie odwiedza Molly w Londynie. Zostawia w drzwiach kartkę z numerem telefonu i prośbą o kontakt. Dzień później policja odnajduje jego zwłoki, a Molly staje się główną podejrzaną. Do czasu… kiedy to ona staje się niedoszłą ofiarą morderstwa. [Opis wydawcy]

How do I...
Choose page
Sing up to library?
Order/reserve a book?
Extend returing time?
[PL]przetwarzanie danych osobowych
Calendar
Thu
07
Jul
[PL]Soboty z x-box i PS
Category: [PL]Soboty z x-box
date: 07.07.2022
hr.:
Place: EUREKA Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Fri
08
Jul
[PL]Planszówkowe lato w Ósemce
Category: [PL]Gry planszowe
date: 08.07.2022
hr.: 11:00 - 14:00
Place: Filia Publiczno-Szkolna nr 8 Ul. Żorska 2
Mon
11
Jul
Fri
19
Aug
[PL]Wakacje w powiecie. Warsztaty druku 3D
Category: Lato z Biblioteką
date: 11.07-19.08.2022
hr.:
Place: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Zaproponuj tytuł
 
If you want to send message, click here piłke.
Zapytaj bibliotekarza
 
If you want to send message, click here walizkę.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij