zaloguj się bip Szukaj
Zamknij
Find book, music, movie...
New items
See all »
Beth Lincoln-[PL]Swiftowie
[PL]Swiftowie
Author:Beth Lincoln
Translator:Rafał Lisowski
Publisher:Znak
Year of publication:2023
Serie:
Species:Filmy i bajki dla dzieci
 
Book available at:Eureka - Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzież
 
Tagi: Potwory, rodzina, stworzenia fantastyczne, tajemnica, zabójstwo, powieść, fantastyka, kryminał, Powell
Description
[PL]

Idealna powieść dla fanów "Rodziny Addamsów" i "Serii niefortunnych zdarzeń"! Spooky story z prawdziwego zdarzenia! Przezabawna zagadka kryminalna przepełniona mrocznymi przygodami.

Jest piękny majowy poranek, a rodzina Swiftów właśnie uczestniczy w pogrzebie arcyciotki Schadenfreude. Wszystkiemu przygląda się krytycznym okiem… sama ciotka. Według niej pogrzeb powinien wyglądać jak ślub, tylko do góry nogami. Dlatego Swiftowie ćwiczą. Mowy pogrzebowe, procesję przez cmentarz i dźwiganie trumny.

Taaak, to nie jest zwykła rodzina. Bo w której innej każdy jej nowy członek w dniu narodzin otrzymuje imię wybrane przez matkę na chybił trafił ze Słownika Rodu? Imię pieczętuje los jego nosiciela. I ląduje od razu na tablicy nagrobnej. W końcu martwym jest się dłużej niż żywym.

Breweria Swift jest specjalistką od awantur i wybryków, znawczynią wszystkich tajemnych przejść i zakamarków i właśnie szykuje się do wielkiego zjazdu rodzinnego. Tego dnia jak co roku wszyscy Swiftowie będą poszukiwać dawno zaginionego skarbu prawuja Zdrożnego. Tym razem jednak dzieje się coś nieoczekiwanego – ktoś zrzuca ze schodów ciotkę Schadenfreude! [Opis wydawcy]

How do I...
Choose page
Sing up to library?
Order/reserve a book?
Extend returing time?
[PL]przetwarzanie danych osobowych
Calendar
Tue
25
Jun
Thu
29
Aug
[PL]Olimpijskie Lato z Biblioteką
Category: Lato z Biblioteką
date: 25.06-29.08.2024
hr.: 11:00
Place: EUREKA Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, Kasprowicza 12
Mon
15
Jul
[PL]MOTANKI/мотанки – warsztaty tworzenia słowiańskich lalek
Category: Lato z Biblioteką
date: 15.07.2024
hr.: 11:00
Place: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Mon
15
Jul
[PL]DYPLOMY 2024 Wystawa absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych w Raciborzu
Category:
date: 15.07.2024
hr.: 17:00
Place: Galeria GAWRA, ul. Kasprowicza 12
Zaproponuj tytuł
 
If you want to send message, click here parasol.
Zapytaj bibliotekarza
 
If you want to send message, click here parasol.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij