zaloguj się bip Szukaj
Zamknij
Znajdź książkę, muzykę, film...

Pracownicy

 

Nazwisko i imię

Dział / Stanowisko

Kontakt
Szczygielska Małgorzata Dyrektor

tel. 32 415 37 24, 515 276 370
m.szczygielska@biblrac.pl

Andryszczak Beata   Wypożyczalnia Główna / Czytelnia tel. 32 415 37 24, wew. 29
b.andryszczak@biblrac.pl
Bedrunka Ewa

Filia Publiczno - Szkolna nr 10 Markowice - kierownik                 

tel. 32 415 61 68
e.bedrunka@biblrac.pl

Filia nr 2 Ostróg

tel. 32 415 84 86

Buszka Kamila Kierownik Administracyjny

tel. 32 415 37 24 wew. 22
k.buszka@biblrac.pl

Florek Ewa Wypożyczalnia główna / Mediateka

tel. 32 415 37 24 wew. 27
e.florek@biblrac.pl

Janicka Ewelina Specjalista d/s kadr i płac

el. 32 415 37 24 wew. 25
e.janicka@biblrac.pl

Karpińska Dominika  Wypożyczalnia główna / Mediateka - kierownik tel. 32 415 37 24 wew. 27
d.karpinska@biblrac.pl
Dział Promocji tel. 32 415 37 24 wew. 23
 Komarnicka Liliana Filia nr 4 Szpital - kierownik  tel. 32 755 50 62
l.borkowska@biblrac.pl
Eureka - Wypożyczalnia dla dzieci i Młodzieży  tel. 32 415 84 86
Kornak Teresa Wypożyczalnia Główna / Mediateka  tel. 32 415 37 24 wew. 27
t.kornak@biblrac.pl
Lauko Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.lauko@biblrac.pl
Leśniak Aleksandra Wypożyczalnia Główna / Mediateka

tel. 32 2 415 37 24 wew. 27
a.lesniak@biblrac.pl

Machowska Maria Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - kierownik  tel. 32 415 37 24 wew. 24
m.machowska@biblrac.pl
Michalczyk Małgorzata Instruktor tel. 32 415 37 24 wew. 28
m.michalczyk@biblrac.pl
Michalak Paulina Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice - kierownik

tel. 32 415 76 39
p.michalak@biblrac.pl

Mróz Marzena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA - kierownik tel. 32 415 37 24 wew. 26
m.mroz@biblrac.pl
Plis-Grochowicz Bożena Filia nr 9 Brzezie - kierownik tel. 32 415 68 78
b.plisgrochowicz@biblrac.pl
Pordzik-Paskuda Magdalena          Dział Promocji - kierownik tel. 32 415 37 24, wew. 23
m.pordzik@biblrac.pl
Richter Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.richter@biblrac.pl

Rogowska Natalia Filia nr 2 Ostróg tel. 32 415 84 86
n.rogowska@biblrac.pl
Rubin Grażyna Główna Księgowa tel. 32 415 37 24 wew. 25
g.rubin@biblrac.pl
Rzytki Katarzyna Filia Publiczno-Szkolna nr 8 - kierownik

tel. 32 419 04 93
k.rzytki@biblrac.pl

Salomon Adam Wypożyczalnia Główna / Czytelnia tel. 32 415 37 24, wew. 29
a.salomon@biblrac.pl
Sienkiewicz Jolanta Filia nr 2 Ostróg - kierownik tel. 32 415 84 86
j.sienkiewicz@biblrac.pl
Strojny Anna

Filia Publiczno-Szkolna Nr 5 Płonia - kierownik

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 417 12 53

tel. 32 415 37 24 wew. 26
a.strojny@biblrac.pl

Świderski Krzysztof Informatyk k.swiderski@biblrac.pl
Walczuch Marek Filia Publiczno-Szkolna nr 8

tel. 32 419 04 93

m.walczuch@biblrac.pl

Wiecha Mateusz Dział Promocji

tel. 32 415 37 24, wew. 23
m.wiecha@biblrac.pl

Wieder Magdalena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 37 24 wew. 26

m.wieder@biblrac.pl

 

el. 32 415 37 24 wew. 25
g.rubin@biblrac.pl
Jak mogę...
wybierz stronę
zapisać się do biblioteki?
zamówić/ zarezerwować książkę?
przedłużyć termin zwrotu?
przetwarzanie danych osobowych
Kalendarz
czw
07
lip
Soboty z x-box i PS
kategoria: Soboty z x-box
data: 07.07.2022
godz.:
miejsce: EUREKA Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
pią
08
lip
Planszówkowe lato w Ósemce
kategoria: Gry planszowe
data: 08.07.2022
godz.: 11:00 - 14:00
miejsce: Filia Publiczno-Szkolna nr 8 Ul. Żorska 2
pon
11
lip
pią
19
sie
Wakacje w powiecie. Warsztaty druku 3D
kategoria: Lato z Biblioteką
data: 11.07-19.08.2022
godz.:
miejsce: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Zaproponuj tytuł
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij parasol.
Zapytaj bibliotekarza
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij motocykl.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij