zaloguj się
Znajdź książkę, muzykę, film...
Treść strony
Tytuł
Autor
na stronie w katalogu

Pracownicy

 

Nazwisko i imię

Dział / Stanowisko

Kontakt
Szczygielska Małgorzata Dyrektor

tel. 32 415 37 24, 515 276 370
m.szczygielska@biblrac.pl

Andryszczak Beata   Czytelnia tel. 32 415 37 24, wew. 29
b.andryszczak@biblrac.pl
Bedrunka Ewa

Filia Publiczno - Szkolna nr 10 Markowice - kierownik                 

tel. 32 415 61 68
e.bedrunka@biblrac.pl

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 37 24 wew. 26

Buszka Kamila Kierownik Administracyjny

tel. 32 415 37 24 wew. 22
k.buszka@biblrac.pl

Karpińska Dominika  Wypożyczalnia główna / Mediateka - kierownik kom. 32 415 37 24 wew. 27
d.karpinska@biblrac.pl
Dział Promocji tel. 32 415 37 24 wew. 23
Kawalec Grzegorz Dział Promocji

tel. 32 415 37 24 wew. 23
g.kawalec@biblrac.pl

Kolanowska Gabriela Filia nr 9 Brzezie - kierownik

tel. 32 415 68 78
g.kolanowska@biblrac.pl

Wypożyczalnia Główna / Mediateka tel. 32 415 37 24 wew. 27
 Komarnicka Liliana  Filia Nr 2 Ostróg  tel. 32 415 84 86
l.borkowska@biblrac.pl
Kornak Teresa Wypożyczalnia Główna / Mediateka  tel. 32 415 37 24 wew. 27
t.kornak@biblrac.pl
Lauko Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.lauko@biblrac.pl
Machowska Maria Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - kierownik  tel. 32 415 37 24 wew. 24
m.machowska@biblrac.pl
Michalczyk Małgorzata Instruktor tel. 32 415 37 24 wew. 28
m.michalczyk@biblrac.pl
Michalak Paulina Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice - kierownik

tel. 32 415 76 39
p.michalak@biblrac.pl

Mróz Marzena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA - kierownik tel. 32 415 37 24 wew. 26
m.mroz@biblrac.pl
Nieborowska Sonia Filia nr 4 Szpital Rejonowy - kierownik tel. 32 755 50 62
s.nieborowska@biblrac.pl
Paszek Weronika Filia Publiczno-Szkolna nr 8 - kierownik tel. 32 419 04 93
w.paszek@biblrac.pl
Piszczan Barbara Specjalista ds kadrowo-płacowych  tel. 32 415 37 24 wew. 25
b.piszczan@biblrac.pl
Pordzik-Paskuda Magdalena          Dział Promocji - kierownik tel. 32 415 37 24, wew. 23
m.pordzik@biblrac.pl
Richter Katarzyna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

tel. 32 415 37 24 wew. 24
k.richter@biblrac.pl

Rogowska Natalia Wypożyczalnia Główna tel. 32 415 37 24 wew. 27
n.rogowska@biblrac.pl
Rubin Grażyna Główna Księgowa tel. 32 415 37 24 wew. 25
g.rubin@biblrac.pl
Rzytki Katarzyna Wypożyczalnia Główna

tel. 32 415 37 24 wew. 27
k.rzytki@biblrac.pl

Salomon Adam Czytelnia tel. 32 415 37 24, wew. 29
a.salomon@biblrac.pl
Schroeder Beniamin Wypożyczalnia Główna / Mediateka tel. 32 415 37 24 wew. 27
b.schroeder@biblrac.pl
Sienkiewicz Jolanta Filia nr 2 Ostróg - kierownik tel. 32 415 84 86
j.sienkiewicz@biblrac.pl
Strojny Anna

Filia Publiczno-Szkolna Nr 5 Płonia - kierownik

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 417 12 53

tel. 32 415 37 24 wew. 26
a.strojny@biblrac.pl

Świderski Krzysztof Informatyk k.swiderski@biblrac.pl
Walczuch Marek Filia Publiczno-Szkolna nr 8

tel. 32 419 04 93

m.walczuch@biblrac.pl

Wieder Magdalena Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży EUREKA

tel. 32 415 37 24 wew. 26

m.wieder@biblrac.pl

 

tel. 32 415 37 24 wew. 24
Jak mogę...
wybierz stronę
zapisać się do biblioteki?
zamówić/ zarezerwować książkę?
przedłużyć termin zwrotu?
przetwarzanie danych osobowych
Kalendarz
sob
19
paź
Rodzinny konkurs wiedzy: Lew, czarownica i stara szafa
kategoria: Konkursy wiedzy
data: 19.10.2019
godz.: 10:00
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
wto
22
paź
Pippi Pończoszanka-konkurs wiedzy
kategoria: Konkursy wiedzy
data: 22.10.2019
godz.: 16:00
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
wto
22
paź
Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu
kategoria: Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu
data: 22.10.2019
godz.: 16:30
miejsce: Filia nr 2 Ostróg ul. Bielska 12
Zaproponuj tytuł
tytuł*:
autor*:
e-mail*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij parasol.
Zapytaj bibliotekarza
imię i nazwisko*:
e-mail*:
treść zapytania*:
 
Jeśli chcesz wysłać wiadomość, kliknij walizkę.
Portal https://www.biblrac.pl/ wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij